Moje cesta k fotografii byla spíše přímočará. Jiskřičku zájmu zažehl už první foťák, který jsem si pořídil téměř před 15ti lety a to malý kompakt od Canonu.

Digitální zrcadlovka mě okouzlila mnohem více, i když až o několik let později. Měl jsem dávno po studiích a v mém životopise bohužel nefiguruje obor profesionální fotografie, ale touha poznávat nová místa, odhalovat jejich ducha a přenést svoje pocity skrze hledáček aparátu do fotografie mě provází dodnes.

Jsem hobby fotograf, který má své působiště v malebném městě Jičín na prahu Českého ráje. Pokud vás moje tvorba zaujala a měli byste zájem pořídit si hezkou fotografii, třeba jako firma, která prodává své produkty na vlastním E-shopu a ráda by se odlišila od konkurence kvalitní produktovou fotografií nebo jste jen člověk, který by se chtěl prezentovat vlastním portrétním snímkem a nebo byste jen jednoduše rádi nechali udělat pár fotek svých roztomilých ratolestí, které nebudou rozmazané jako z mobilního telefonu, můžete mě kontaktovat na emailu michal.muck@gmail.cz případně na telefonním čísle +420 728 891 110